Skip to main content

FAQ czyli najczęściej zadawane pytania?

Rowery elektryczne wciąż budzą wiele emocji i pytań. W tej zakładce zebraliśmy dla Was najczęściej zadawane pytania, z jakimi spotykamy się w naszej wypożyczalni. Jeżeli nie znajdujesz tutaj odpowiedzi na Twoje pytanie, odwiedź nas lub zadzwoń do E-bike Tatry!

Jak działa rower elektryczny? Czy jeździ sam? ROWER

Jest to jedno z najczęściej zadawanych pytań, kiedy rozmawiamy o rowerach elektrycznych. Oczywiście, rowery z napędem elektrycznym nie jeżdżą same tylko wspomagają naszą jazdę. Silnik uruchamia się w momencie, kiedy zaczynamy pedałować. Nie możemy więc jechać na nich jak na motocyklach.

Co mam zrobić, gdy rower zepsuje mi się w trasie? ROWER

Oferujemy pełne wsparcie naszym klientom, dlatego w razie, gdyby rower odmówił posłuszeństwa, nasi pracownicy przyjadą na miejsce awarii i wymienią Twój rower na nowy, abyś mógł kontynuować wyprawę.

Od czego zależy zasięg roweru elektrycznego? ROWER

Zasięg roweru elektrycznego zależy przede wszystkim od pojemności baterii oraz tego, jaki poziom wspomagania wybierasz najczęściej podczas jazdy. Kiedy będziesz pokonywać trasę na niskim wspomaganiu, baterii wystarczy na dłużej. Duża ilość ciężkich podjazdów na silnym wspomaganiu może wpłynąć na zasięg roweru.

Czy muszę mieć przy sobie gotówkę aby wypożyczyć rower? ROWER

Tak. Aby wypożyczyć rower musisz zostawić nam kaucję w formie pieniężnej. Dodatkowo, będą potrzebne Twoje dwa dokumenty potwierdzające tożsamość. Płatności za wypożyczenie można dokonać wyłącznie karta płatniczą. Szczegóły znajdziesz w naszym regulaminie. Możesz też do nas zadzwonić aby poznać dokładnie wszystkie zasady.

Czy kaucja za wypożyczenie roweru jest zwracana? ROWER

Tak. W momencie, kiedy oddajesz nam sprawny rower, kaucja wraca do Ciebie.

Skąd wiedzieć kiedy w e-bike’u kończy się bateria? ROWER

Nasze rowery wyposażone są w specjalne wyświetlacze, które pozwalają Ci monitorować poziom naładowania baterii, przebyty dystans oraz aktualną prędkość. Kiedy bateria się rozładuje, z e-bike’u możesz korzystać jak ze zwykłego roweru.

Czy muszę mieć kask aby jeździć na rowerze elektrycznym? ROWER

Tak! Kask to obowiązkowa ochrona Twojej głowy, niezależnie od rodzaju roweru oraz trasy, w którą się wybierasz. Kask możesz również wypożyczyć w E-bike Tatry.

Zadzwoń już teraz
Czynne:

codziennie
od 9:00 do 18:00

E BIKE TATRY

Copyright © 2023 E BIKE TATRY - Białka Tatrzańska. wszystkie prawa zastrzeżone.